Nezaradené

Ako schudnúť rýchlo

Či už sa snažíte jumpstart stagnujúce chudnutie rutina, stratiť 10 libier rýchlo na nadchádzajúcu dovolenku, alebo ak ste jednoducho netrpezliví a chcete získať chudnutie cez a urobiť s, tento príspevok vám ukáže najlepší spôsob, ako schudnúť rýchlo.# 1. Pite svoju vodu!

WaterIncreading váš príjem vody je najjednoduchší spôsob, ako urobiť veľkú zmenu dnes, a tiež najdôležitejší krok v chudnutí! Tak choď si pohárik vody a začni piť práve teraz … Počkám tu, kým to dostaneš.

Voda prirodzene zvyšuje váš metabolizmus, zapĺňa vás a návaly toxínov. Urobiť cieľ pitia galón vody denne, to zabezpečí, že váš metabolizmus stále rastie, vaše brucho zostáva plné a vy zbavíte svoje telo všetkých tých toxínov z potravy a života, ktoré môžu brániť chudnutie úsilie .


Ak sa vám nepáči chuť vody odporúčam sa snažia niektoré z mojich metabolizmu posilnenie detox vody recepty, sú chutné a sú kľúčom k rýchlemu chudnutie!

Len sa uistite, že do vašej vody nepridáte pakety s príchuťou plnými falošných cukrov a chemikálií, tie vám ublížia len na úbytku hmotnosti a pridajú libry namiesto ich odstránenia.

# 2. Vyvážte svoj tanier

Chudnutie je viac o tom, čo jete, ako to, ako budete cvičiť. Jedlo predstavuje 70% úbytku hmotnosti, takže ak sa necítite správne, táto stupnica sa nebude pohybovať veľmi rýchlo (ak vôbec). Okrem toho, buďme úprimní, čo má zmysel v tom, že zasiahneme telocvičňu len preto, aby sme vrátili všetku tú tvrdú prácu tým, že by sme jedli celú pizzu ?!

Ak chcete schudnúť rýchlo, musíte dostať svoju diétu pod kontrolu a nemusíte sa báť.

Váš tanier by mal vyzerať takto: 50% zeleniny, 25% chudého proteínu a 25% zdravých sacharidovVegetariáni sú tak dôležití pri chudnutí, prirodzene vypnú vaše receptory hladu, sú prakticky nulové kalórie a zvyšujú metabolizmus. Urobte túto polovicu toho, čo jete a hmotnosť sa roztopí. (3)

Štíhly proteín pomáha vášmu telu opraviť a zostať silný. Hydina, chudé hovädzie mäso, byvol, ryby a mliečne výrobky sú zrejmé. Tí z vás, ktorí hľadajú vegánske a vegetariánske zdroje bielkovín, sa môžu rozhodnúť pre šošovicu, tofu, čierne fazule, tempeh, semená a orechy. (4,5)

Zdravé sacharidy sú ideálne na to, aby zostali plné. Šťavnaté vegetariáni ako zemiaky, zdravé zrná ako ovos, quinoa, jačmeň a celozrnný chlieb, cestoviny a ryža sú tiež dobrými možnosťami.

Jesť všetky prírodné diéta je kľúčom k rýchlej chudnutie. Konzervačné prostriedky a sladidlá a zahusťovadlá odvodené z chemických látok v skutočnosti zvyšujú hmotnosť a spôsobujú zvýšenie hmotnosti. Tak choď všetko prirodzené! (6)

Jeden skvelý tip pre nákupy všetky prírodné je nakupovať po obvode obchodu s potravinami. Začnite v produkčnej sekcii a naložte svoj košík s ovocím a zeleninou, zastavte sa u mäsiara, aby ste získali nejaké chudé bielkoviny a skončili v pekárenskej sekcii pre niektorých v obchode pečený celozrnný chlieb alebo pita.

# 3. Swap sacharidov a cukru pre zdravé alternatívy (a stále kŕmiť svoje chute!)

Cravings príde, bez ohľadu na to, ako ste disciplinovaný, prídu … tak čo s tým budete robiť? Chystáte sa vyhodiť všetku svoju tvrdú prácu a dobré voľby, alebo môžete použiť túto túžbu ako lekciu a nakŕmiť ju zdravším spôsobom?

Mať sladkú túžbu? Vyskúšajte nejaké čerstvé ovocie, pomaranče, bobule a jablká, všetko prirodzene posilní váš metabolizmus a nakrmí vaše sladké túžby.

Majú kyslú túžbu? Odstráňte od týchto kyslých cukríkov a vyskúšajte grapefruit, hrsť malín alebo hrozna, prirodzene zvyšujú metabolizmus a živia sladkú a kyslú túžbu.

Máte chuť na čokoládu? Choďte s ním… Majte na sebe štvorček tmavej čokolády, je to pre vás dobré, na rozdiel od toho, čo ste chceli.

Majú slanú túžbu? Často slané a chrumkavé túžby idú ruka v ruke, namiesto toho, aby siahali po tých preclíkoch, vyskúšajte môj Skinny Ranch Dip s vegetariánskymi palicami.

Majú tučnú túžbu? Často máme slané a mastné túžby v rovnakom čase, rozdrviť ½ avokádo v miske, pridajte šťavu z ½ limetky, a ak chcete, trochu horúcej omáčky. Zmiešajte a jesť s vegetariánske tyčinky pre zdravý tuk, ktorý urýchli metabolizmus a budete vyzerať a cítiť sa mladší.

Máte chuť na sacharidy? Vedeli ste, že stredné zemiaky majú len 163 kalórií ?! Keď túžite sacharidy top pečené zemiaky s grécky jogurt, nasekané zelené cibule a vaše obľúbené horúcej omáčke, alebo len na vrchole s niektorými z mojich Skinny Ranch Dip a kopať.