Zdravie

Doplnky výživy pre zdravie

Ak si myslíte, že zdravý životný štýl a konzumácia zdravie stravy znamená, že nepotrebujete doplnky výživy, mýlite sa.

Skvelá správa je, že užívanie kvalitných doplnkov výživy je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako dať svojmu telu všetko, čo potrebuje. Budete nielen zdravý, alebo budete sa lepšie cítiť.

Bežná strava má nízky obsah živín

Väčšina potravín je tepelne alebo chemicky upravovaná.. Tým sa stráca ich výživová hodnota a prirodzené vitamíny obsiahnuté v potrave. Niet divu, že naša populácia je čoraz viac obézna a náchylnejšia na ochorenia .

Vyčerpanie živín pôdy a plodín

Pôda využívaná na pestovanie našich plodín bola nadmerne obhospodarovaná a nasýtená pesticídmi, takže naše ovocie a zelenina stráca potrebné výživné látky.

Ovocie a zelenina vytvárajú zdravé fytonutrienty a polyfenoly ako prirodzenú formu sebazáchovy. Pesticídy spôsobujú, že ovocie a zelena má nízky, alebo žiaden obsah prospešných látok.

Toxíny v potravinách a životnom prostredí

Žijeme v najtoxickejšom prostredí, aké moderný svet kedy videl!

Priemerná osoba je vystavená 84 000 rozličným chemikáliám každý deň. Aj preto potrebujem dodatočnú dávku vitamínov, minerálov a antioxidantov len preto, aby sme svojmu telu pomohli zbaviť sa týchto chemikálií a zachovať si svoje zdravie.

Toxíny možno nájsť v čistiacich prostriedkoch, plastových fľašiach s vodou, výrobkoch osobnej starostlivosti…

Swedish Nutra je výrobca doplnkov stravy v podobe sirupov. Tradičná Švédska kvalita je zárukou, že zdraviu prospešné sirupy obsahujú všetky potrebné látky, ktoré potrebujeme, aby sme zachovali zdravie a vitalitu.

Objavte aj vy produkty Swedish Nutra, ktoré si obľúbili ľudia, ktorí milujú zdravý životný štýl..