Zdravie

Výzvy pre našu zdravú rutinu

Každá intenzívna emócia môže byť pociťovaná v našej fyziológii, ak sa na ňu zameriame, hanba sa nachádza v našom hornom žalúdku, vina v dolnej časti, smútok a bolesť v hrudi, atď. by sa mohlo stať, že sa časom stane oveľa väčším zdravotným problémom, ak prevezme mechanizmus odmietnutia.
Prečo sme oddelení

Odtrhnutie od našej fyziológie je v skutočnosti oddelené od Zeme, od nášho uzemnenia, a zmysel pre zodpovednosť za Seba, všetci sa musíme držať. Mars je vládcom našej prvej čakry a ukazuje našu pripravenosť byť aktívny, pohybovať sa, ukázať iniciatívu, obrátiť sa na cvičenie a šport a uistiť sa, že naše telo môže niesť váhu života, ktorý chceme žiť a tvoriť. Vyžaduje si to zdravú rutinu, zmysel pre zodpovednosť voči Sebu, videný v povýšení a príliš silnú pozíciu Marsu v znamení Kozorožca. V oblasti tieňov je to pozícia, ktorá si vyžaduje obetovanie, ale keď sme v súlade s rytmom vesmíru, uvedomujeme si, že „obeta“ nás skutočne robí vysoko na endorfíne, robí náš žalúdok šťastným a robí z nás pocit bezpečné a chránené pred svetom. S touto perspektívou možno vôbec nie je obeť.

Dôvod, prečo sa obraciame k negatívnym výkladom zdravej rutiny spočíva v jednoduchom fakte, že sa chceme odvrátiť od bolesti a chrániť naše srdce. Každý krok, ktorý robíme, a dotyk, ktorý majú naše päty so zemou, je náš kontakt s predkom, ktorý nás predchádza. To prináša zmysel pre spolupatričnosť a ochranu, ktorú túžime, ale tiež nám pripomína batožinu a tiene na ceste, ktoré nám naši predkovia nechali vyriešiť. Čím väčšia je batožina, tým väčšia je zodpovednosť, ktorú by sme mali prijať a mohla by sa stať ďalšou kvapkou v plnom skle, ktorú už nedokážeme zvládnuť. Nedostatok fyzickej aktivity ukazuje náš strach, že budeme zaťažení ešte viac, a že nebudeme schopní zvládnuť a niesť váhu, ktorá nám zostáva, aby sme mohli zdvihnúť a oslobodiť sa od nej. Našťastie sme dostali toto telo, týchto predkov a tieto okolnosti z nejakého dôvodu. S dostatočnou vierou v spôsoby vesmíru, môžeme nájsť správne dávkovanie a rutinu, ktorá nás udrží zdravú a prinesie zmysel pre výzvu, ktorá môže byť vykonaná s dôstojnosťou a farbou radostného, ​​tvorivého života.
Mimo kontroly

Odvaha potrebná na udržanie nášho tela v kŕmení a zdravej vlne aktivity pochádza zo schopnosti opustiť zmysel pre kontrolu, ktorý často hľadáme. Naše emócie budú slobodné a oslobodené od chvíle, keď pôjdeme na ich pozvanie a urobíme všetko, čo od nás chcú. Keď sme naozaj oslobodení a dali si právo cítiť hnev, odpor, osamelosť alebo smútok, pred ostatnými, tak ako my sami, toto prináša nášmu hmotnému svetu oveľa väčšie výhody, než sme očakávali. Zmena však musí pokračovať a otestovať našu vieru v čase, ktorý je potrebný na to, aby sa náš vnútorný svet očistil. Namiesto pasívneho vyhýbania sa akejkoľvek ďalšej bolesti sa Mars chystá ukázať, že potrebujeme nechať paru, aby sa neplodila. Je to počiatočný krok v našom srdci, vnútorné dieťa, ktoré chce a chce ísť niekam a občas, nebude možné ho držať späť. Jej úlohou je ukázať nám, kde sme neriadili naše autentické emocionálne potreby, takže sa na ne môžeme opäť obrátiť. Uvedomte si, že nie ste vaši rodičia, ani vaši pradedovia a že ich spôsoby vás nedefinujú tak dlho, ako ste pripravení kričať, kričať a dať svoje srdce a lásku k sebe samému na vrchole zoznamu priorít ,